Pokémon Go hra online mapa pokémonů v ČR

Pokémon Go hra online mapa pokémonů v ČR

Hit letošního léta hra Pokémon Go nijak neutichá, ba naopak servery tvůrce stále nestíhají i přesto, že nedávno byl vyčleněn jeden server přímo pro Českou republiku. Kromě tvůrce mají žně i mobilní operátoři, protože pro hraní hry  mimo domov a Wi-Fi je třeba mobilní připojení. O tom jsem psal článek dříve zde: Hra Pokemon Go internet. U vyhledávačů (Google, Seznam) patří hra Pokémon Go mezi nejvyhledávanější slovní spojení a často hráči hledají online mapu s pokémony. Ve světe již existuje celá řada služeb poskytující mapu, kde se jednotlivý pokémoni nachází a hráči pak jdou takříkajíc na jistotu si chytnout pokémona, kterého zrovna potřebují.

Online mapa pokémonů v České republice

Trvalo mi delší dobu prohledávání internetu a zkoušení různých map pokémonů, ale našel jsem tu správnou, která nabízí pozice pokémonů v ČR. Samozřejmě databáze pokémonů není zatím jinak oslnivá. Hráči sami přidávají místa pokud nějakého chytnou a množství pokémonů na mapě je tedy závislé na lidech.  Aktuálně je velké množství pokémonů zaneseno na mapu ve velkých městech. Například Praha je posetá pokémony na mapě.
Mapa pokémonů, kterou jsem vybral používá mapové podklady OpenStreetMap, které jsou kvalitní. Například Seznam.cz používá tyto mapové podklady pro území mimo Českou a Slovenskou republiku.

Poznámka autora: Na těchto stránkách s Návody Svetwebu.cz se nachází více jak 10 článků o hře Pokémon Go. Pro jejich snadné nalezení zadejte do vyhledávání na stránkách slovo „pokémon“ a zobrazí se vám hledané články o této oblíbené hře.

Jak najít pokémona na online mapě

Pokud na mapu přistupujete z počítače je třeba povolit používat na mapě pokémonů vaší polohu, která se zjišťuje zpravidla podle vaší IP adresy a poskytovatele internetu. Pokud přístup k vaší poloze nepovolíte budete muset zdlouhavě na mapě rolovat, abyste se dostali z úvodního místa (Londýna) na Českou republiku. Naopak pokud to povolíte zobrazí se ihned vaše město a pokémoni v něm zanesené na mapě.

Pokud použijete mobilní telefon je potřeba mít zapnutý GPS aby se vám ukázala vaše přesná pozice a pokémoni ve vaší blízkosti na mapě. Pokémoni na mapě se zobrazí podle toho o jakého se přesně jedná. Díky tomu pak si vyberete kam půjdete a chytíte přesně toho, kterého chcete.

  Mapa pokémonů je dostupná na této internetové adrese: Mapa pokémonů. 

YouTube Preview Image

Tip:Pokud máte mobilní telefon s Androidem můžete si stáhnout přímo aplikaci s Mapou pokémonů. Více se dozvíte v článku: Android aplikace mapa pokémonů.

Můžete přeskočit na konec a zanechat odpověď. Ping není v současnosti povolena.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup