Hra Pokemon Go internet

Hra Pokemon Go internet

Abyste mohli venku hrát novou hru Pokémon Go musíte mít mobilní internet. Bez něj si hru bohužel nezahrajete. V tomto článku se dozvíte podrobnosti o nutnosti připojení a datové náročnosti aplikace. Zároveň o aktuálních nabídkách mobilních operátorů pro data zdarma při hraní Pokémon Go hry.

Jaký mobilní internet pro Pokémon Go hru

Určitě nedoporučuji jednorázové balíčky s nízkým FUPEM, neboli typické týdenní internet s 60MB za cca 50Kč. Hra Pokémon Go je celkem náročná na mobilní data.Například při hodinovém hraní nemá hra žádný problém vyplácat 10MB mobilních dat.

Otázka zda hra plácá mobilní dat hodně či málo závisí na vašem balíčku. Pokud byste měli onen týdenní jednorázový internet s 60MB, tak si moc nezahrajete samotnou hru, natož pak brouzdat na internetu. Naopak pokud máte verzi nějakého Neomezeného volání s 2GB daty, tak můžete v pohodě hodiny hrát. Tím, ale netvrdím že hru nepocítíte například na konci měsíce, kdy vám nebude zbývat tolik dat pro ostatní věci, jako bez hraní.

Proč potřebuje Pokémon Go internet

Hra je založená na komunikaci telefonu se servery tvůrce hry. Vše se děje online v reálném čase. Díky připojení k internetu a sledování vaší GPS polohy můžete pozorovat jiné hráče hry Pokémon Go ve vaší blízkosti. Následně s nimi svádět souboje, atd.

Pokémon Go hra a mobilní operátoři

Hra Pokémon Go nedělá radost jen jejím tvůrcům, ale všem mobilním operátorům po celém světě. Nárůst využívání mobilního internetu musí být enormní zvláště v USA, kde je hra nejvíce populární. Zároveň, ale nezahálí ani čeští mobilní operátoři.

Mobilní operátor 02 dává zdarma 250MB mobilních dat

Odkaz na oficiální Facebookové stránky 02 s 5 kódy, které když vložíte do datomatu dostane zdarma 5x50MB, které platí do konce prázdnin 2016 ZDE. Kódy mají podobu, jako „pikapika“, atd. Využití není omezeno na hru, můžete je využít na cokoliv.

Omezení: Musíte mít u 02 předplacenou kartu nebo mobilní tarif s aktivním datovým balíčkem.

Oproti tomu T-mobile nabízí o víkendu 16-17.7.2016, že za používání hry vám nebude stržen jediný MB z vašeho FUPU.

 

Poznámka: Článek s odkazy na stažení oficiální verze hry Pokémon Go z Google Play pro Android a App Store pro iOS naleznete v tomto článku: Hra Pokémon Go ke stažení

YouTube Preview Image
Můžete přeskočit na konec a zanechat odpověď. Ping není v současnosti povolena.

2 Komentáře do “Hra Pokemon Go internet”

 1. Pajis napsal:

  Zdar … kvuli dcerce sem si prave vzal tydeni balicek a data mi v pohode staci to nedela problem problem je spis v tom ze se internet ve hre nestiha nacitat. Doufam ze sem si rovnou sam odpovedel na muj problem.

  Otazka tedy je: kdyz mam tydeni internet je ten internet nejak omezen i max rzchlosti kterou dokaze dosahnout? Kdyz si vemu treba mesicni balik nebo pausalni budou proste ty internetz rzchlejsi nez jednorazovz tydeni?

  Prosim o odpoved nebo me dcerka uz zezere xD

  • Autor napsal:

   1) Problém nemusí být na straně internetu, ale že aktuálně servery provozovatele hry vůbec nestíhají ten obrovský nápor.
   2) Ohledně omezení záleží jakého máte operátora, ale zpravidla rychlost se neodvíjí od vašeho balíčku. Spíše od vaší polohy a síly signálu ve vaší lokalitě.
   3) Možná jste už data projel a internet vám byl automaticky zpomalen na cca 20kb/s.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup