Android aplikace mapa pokémonů

Android aplikace mapa pokémonů

V tomto článku naleznete popis a odkaz na aplikaci s mapou pokémonů. Přesný název aplikace zní GO MAP for Pokémon . Aplikace GO MAP for Pokémon  je dostupná zdarma ke stažení pro Android telefony z Google Play.  S mapou v aplikaci snadno najdete pokémona, kterého zrovna potřebujete, nebo pokéshop, či tělocvičnu.  Aplikace je zdarma, proto je nutné počítat s reklamami v ní.

Mapa pokémonů v GO MAP aplikaci

Aby GO MAP for Pokémon  fungovala správně musíte mít internetové připojení a zapnutý GPS, zároveň musíte povolit sledování vaší polohy aplikaci, aby se vám ukázala na mapě vaše lokace a nejbližší pokémoni, atd.

Jak funguje aplikace GO MAP for Pokémon  mapa pokémonů

GO MAP for Pokémon není jen strohá Google mapa s pár body na mapě. Aktuálně je už i Česká republika posetá zanesenými pokémony, tělocvičnami i pokéshopy. Velkou výhodou je možnost nastavení filtrů jestli chcete aby se na mapě zobrazovali pouze tělocvičny nebo pokéshopy či jen pokémoni. Zároveň si můžete vybrat přesný druh pokémona, jaký se má na mapě zobrazovat. Díky tomu můžete jít takřka na jistotu chytat toho, kterého hledáte.

Poznámka autora: Na těchto stránkách s Návody Svetwebu.cz se nachází více jak 10 článků o hře Pokémon Go. Pro jejich snadné nalezení zadejte do vyhledávání na stránkách slovo „pokémon“ a zobrazí se vám hledané články o této oblíbené hře.

GO Map – For Pokémon GO aplikace Android mapa pokémonů ke stažení

Odkaz ke stažení zdarma z Google Play naleznete ZDE: GO Map for pokémon aplikace.

Můžete přeskočit na konec a zanechat odpověď. Ping není v současnosti povolena.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup