Nové Microsoft Malování 3D (Paint 3D)

Nové Microsoft Malování 3D  (Paint 3D)

Dnes 26.10.2016 Microsoft oficiálně představil novou verzi svého legendárního programu Malování, který provází operační systém Windows už od jeho počátku. Doposud byl základ aplikace nezměněný od první verze, pouze docházelo ke změně uživatelského prostředí, tak aby aplikace zapadala do rozhraní a stylu prostředí systému.  Základem, ale byla stále jednoduchá 2D grafika a aplikace se, alespoň dle mého používala pouze na ukládání screenshotů nebo jednoduché ořezávání fotek. Nově dostává aplikace funkci 3D malování, které dle videa ( na konci článku) je velice jednoduché a zvládne ho každý.

Novinky v Windows 10 Malování 3D

YouTube Preview Image

Nutno podotknout, že ani nové Malování nemá šanci konkurovat profesionálním grafickým editorům, jak Photoshopu, tak těm co jsou zaměřené na 3D kresbu a modelování. Na druhou stranu, jako základní program zdarma v systému bude nabízet mnohem více nežli stávající verze.

Uživatelské rozhraní je dělané, tak aby bylo co nejpřívětivější pro dotyk a používání dotykového pera.  Aplikace bude brzo dostupná pro majitele zařízení s Windows 10.

Práce v Microsoft Malování 3D

YouTube Preview Image

Bude zajímavé sledovat, jaké další plány bude Microsoft s tímto programem mít, jestli bude mít v budoucnu i širší využitelnost.

Můžete přeskočit na konec a zanechat odpověď. Ping není v současnosti povolena.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup