Co to je Pokemon Go

Co to je Pokemon Go

Aktuálně se nemluví a nepíše o ničem jiném, nežli o Pokémon Go. Tento článek je určen pro ty, kteří nevědí o co se jedná nebo nevědí na jakém principu je Pokémon Go založen. Nejdříve co to je Pokémon Go, jedná se o mobilní hru založenou na rozšířené a v budoucnu komplet virtuální realitě. Hra je jedinečná v tom, že se svým způsobem odehrává v reálném světě. Musíte chodit po okolí a chytat pokémony a následně zápasit s jinými reálnými hráči.

Jak funguje Pokémon Go hra

Po nainstalování, přihlášení a nastavení vzhledu vašeho panáčka a jeho jména se vám zobrazí kreslená mapa na které uvidíte jaký pokémoni jsou ve vaší blízkosti a kde se nachází Pokémon Shop. Jedná se o reálná místa kolem vás.

Abyste chytli pokémona musíte dojít na určité místo kde se nachází. Následné chycení pokémona probíhá v rozšířené realitě pomocí zadní kamery telefonu, kde vidíte obraz, jako když natáčíte video, ale poletuje vám tam pokémon a vy po něm musíte prstem na displeji házet pokébal a chytit ho do něj. Až se dostanete do určitého levelu, který se zvyšuje chytáním pokémonů můžete zápasit s dalšími hráči.

Hra je v základu zdarma, ale můžete si jí různě vylepšovat zakoupením PokéCoins za reálné peníze. Jedná se o klasické mikro-transakce, které znáte určitě z většiny her.

Tip: Pokud hledáne online mapu pokémonů v České republice přečtěte si další článek na toto téma: Pokémon Go hra online mapa pokémonů v ČR

Pokémon Go hra

YouTube Preview Image

Poznámka: Článek s odkazy na stažení oficiální verze hry Pokémon Go z Google Play pro Android a App Store pro iOS naleznete v tomto článku: Hra Pokémon Go ke stažení.

Můžete přeskočit na konec a zanechat odpověď. Ping není v současnosti povolena.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup