Jak a kde se stát moderátorem

Jak a kde se stát moderátorem

Moderátorem se může stát každý, kdo se nebojí učit nové věci a má dostatek času,jak jsem již psal v úvodním příspěvku.

Jak se stát moderátorem?

Nejdříve si musíte upřesnit důvod proč chcete být moderátorem.Protože moderátoři nehlídají pouze dodržování pravidel fóra,ale také uživatelům pomáhají a radí jim.Dříve nežli se budete ucházet o nějaké místo moderátora se naučte plně ovládat Moderátorský panel(MCP) a všechny jeho funkce.Až se naučíte ovládat MCP tak bych radil se stát nejdříve moderátorem na nějakém menším projektu(fóra),kde nasbíráte potřebné zkušenosti,poněvadž nestačí jen umět ovládat MCP.

Kde se stát moderátorem?

Nejdříve se musíte rozmyslet jakou cestou chcete jít jestli do světa warezu nebo diskuzních fór.

V dnešní době jsou nejrozšířenější WAREZ(= Jakýkoliv komerční software, který je ilegálně šířen po Internetu) fóra. Právě díky tomu že jsou takřka skladiště odkazů na nelegální soubory jsou tak oblíbené a vyhledávané.Stát se moderátorem na warez fórech je velice snadné.Momentálně berou snad každého dle mého názoru.

Diskuzní fóra,zde je celkem velice těžké se dostat na post moderátora vyžaduje to značné znalosti a zkušenosti,které si prověřují.Dále u diskuzních fórnení úkolem moderátora ani tak  hlídat dodržování pravidel jak pomáhat uživatelům.Z toho vyplívá že nejen zde musíte ovládat MCP, ale i vědět takřka vše o sekci,kterou jako moderátor budete spravovat.

Většinou se moderátoři přímají na základě úspěšného vyplnění moderátorského testu (o tom v příštím článku)

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup