3G pokrytí v České Republice

3G3G

pokrytí v České Republice

Mnoho lidí si nyní nejspíše hodlá koupit například tablet a nyní nastává dilema zda s 3G, či bez 3G o tomto problému jsem již článek psal ZDE. Tento článek bude polemizovat o pokrytí 3G v ČR a zda nakládají operátoři dostatečné úsilí při rozšiřování pokrytí 3G v České republice. Nejdříve bych chtěl upozornit. že operátoři v České republice ročně nevydělávají miliony, ale mají miliardy čistého zisku a od toho bych očekával velké investice do nových technologií, jako je 3G. V porovnání s Rakouskem, kde ty samí operátoři vydělávají „pouze“ miliony je tam skvělé pokrytí 3G na většině území Rakouska.

Operátoři si rádi dávají přípony typu: nejrozšířenější, nejrychlejší 3G internet. Jak jo to ovšem doopravdy například T-Mobile v této době pokrývá podle mých odhadů 50%populace ČR 3G internetem. Pokud se vám toto číslo zdá vysoké je nutno říci, že jsou pokryty největší a velká města ČR, tím pokryjí toto procento obyvatel ČR. Pokud žijete na vesnici nebo dál od nějakého velkého města, budete mít leda 2G síť.

Výběr operátora pro 3G internet.

Hlavním parametrem zde není cena, ale pokrytí. Pokud chcete mít 3G internet, jako domácí síť, nebo chytrý mobil s 3G a víte, kde se budete nejčastěji pohybovat využijte mapy pokrytí 3G signálem, které naleznete na stránkách každého operátora, aby jste zjistila zda vůbec daný operátor u vámi vybranými lokalitami pokrytý 3G signál. Až pak dále hraje roli cena a  zda bude neomezený, nebo budete mít FUP.

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup