Tablet s 3G nebo bez 3G

Tablet s 3G nebo bez 3G

Tento rok tablety zažívají boom a zvláště nyní ve vánočním obdobím a pro mnohé nastává otázka, když už si vyberou tablet zda si koupit levnější verzi pouze s Wi-Fi nebo dražší i s 3G.

Co je to 3G?

3G je mobilní síť třetí generace, která umožňuje přenos vysokorychlostní internet.  Tablety musí mít zároveň s 3G modulem i SIM kartu od libovolného operátora poskytující 3G a je samozhřejmé, že budete měsíčně svému operátorovi platit za svůj tarif.

Pro informaci už delší dobu je i mobilní síť čtvrté generace, která se zavádí v USA a západo-evropských státech u nás je to vidina vzdálené budoucnosti, protože jsme na tom stále velice bledě i s 3G.

Pro koho se hodí tablet s 3G?

Tablety nabízí mnoho aplikací služeb a funkcí, které když jste bez internetu mají „přistříhnuta křídla“ . Tablet bez internetu se dá přirovnat s mp4 přehráči, na kterých si také můžete pusit film,hudbu,knihu atd.

3G u nás je velice slabé nachází se takřka pouze ve velkých městech a jejich blízkým okolí, jinak většinu České republiky stále pokrývá pouze pomalý mobilní internet.  Pokud jste se již rozhodli pro tablet s 3G měli by jste dát pozor na výběr operátora. Podívejte na jejich mapky s pokrytím 3G zda v místě vašeho bydliště je pokrytá. Do budoucna by to mělo být s pokrytím 3G mnohem lepší.

Pro koho se hodí tablet bez 3G?

Pokud tablet hodláte využívat na čtení knížek, koukání filmů poslouchání hudby,či hraní her tak 3G nepotřebujete. Bude vám stačit, když připojíte pomocí kabelu váš tablet k PC a nataháte si do něj co chcete. Také skoro každý podnik, jako jsou restaurace, kavárny atd. mají Wi-Fi zdarma.

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup