Jak registrovat PR články

Jak registrovat PR články

Zpětné odkazy z PR článků na vaše stránky patří u vyhledávačů mezi ty nejkvalitnější a rozhodně se vyplatí registrace do PR katalogů. Rozdíl mezi normálním katalogem odkazů a PR katalogem, je ten že do PR katalogu vkládáte svůj pr článek s odkazy vnořených do souvislého textu a jsou tedy kvalitnější, nežli samotný odkaz v katalogu odkazů. Pokud stále nevíte, co je to PR článek dozvíte se to ZDE.

Něco o PR katalozích:

Většina PR katalogů funguje na redakčním systému WordPress a pro přidání vlastního článku je třeba registrace, díky které se dostanete do administrace s omezenými možnostmi a zde vložíte váš PR článek s většinou třemi povolenými zpětnými odkazy v textu a kliknete publikovat. Váš článek se objeví po schválení administrátorem stránek.

Důležité:

Výhodou pr článků, kromě toho že odkazy jsou v něm vnořené je to, že se jedná o smysluplný text, který mají vyhledávače rádi. Nesmíte ovšem zapomínat, že vyhledávače nemají rádi duplicitní obsah, proto rozhodně musíte napsat více PR článků, nežli jen jeden, který by jste registrovali do desítek PR katalogů.

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup