Music Jet Hodnocení

Music Jet Hodnocení

Pár dní jsem zkoušel Music jet na vlastní kůži a chtěl bych vám říci své pocity a názory na Music Jet.

Co bude hodnocení obsahovat:

  • Registrace
  • Program
  • Hudba
  • Reklamy
  • Tarify

Začnu registrací nejedná se o nic náročného stačí zadat: Jméno příjmení, emailovou adresu heslo a mobilní telefon na který vám příde potvrzovací kód. Dlouho se spekulovalo proč, je třeba mobilní telefon a důvod je takový, že tímto si nahrávací společnosti ověřují, že jste opravdu z České republiky.

Co se týče programu, jedná se opravdu o velice jednoduchý program s přehledným ovládáním a pár funkcí. Můžete si v něm vytvářet vlastní play listy.  V postranním menu programu se nachází Úvodní stránka s novinkami, právě hraje, doporučené a nejranější. Evropa2 a vaše play listy.  V Úpravách je nastavení, které obsahuje informace o vašem účtu a tarifu, možnost jeho změny. Dále velikost vyrovnávací paměti. Možnost propojení s Facebookem,jazyk a můžete si vybrat váš oblíbený žánr hudby. Důvod proč v době Cloudu, kdy vše je v internetovém prohlížeči je třeba k takovéto službě program, je asi takový, že lze program dát nerušeně na lištu a dělat jiné věci.

O kvalitě hudby, jsem již polemizoval a po vlastních zkušenostech můžu říci, že pro normálního uživatele a posluchače je dostatečná. Zkoušel jsem na sluchátkách na domácím kinu či reproduktorech opravdu nahlas bude nejspíše menší kvalita podstatně znát. Také je třeba poznamenat, že služba obsahuje momentálně přes 1,5mil písniček, a rozhodně na ní nenajdete vše. Především obsahuje momentálně nejznámější světové singly a spoustu českých.

Reklamy v Music Jet, mě velice otravovali, ale pouze audio reklamy. Jedná se opravdu o nepříjemnou věc už jen kvůli vysokým tonům, které reklama obsahuje a že je jí nastavena automaticky vyšší hlasitost. Momentálně zní pořád dokola jedna reklama na Seznam a Evropu2 a to při pár hodinách poslechu vám z toho trochu začne hrabat, V budoucnu, až bude více aktivních zvukových reklam bude jistě méně nepříjemný tento druh reklamy. Co se týče bannerové reklamy tak ta je zcela bezproblémová  a jednoduše se jí zbavíte minimalizací programu.

K tarifům jsem již psal samostatný článek Zde, ale rád bych se zmínil, že osobně momentálně nevidím nějaký pádný důvod k nákupu placené verze.

 

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup