Music Jet Ceny

Music Jet Ceny

Tato služba, měla přijít očividně již mnohem dříve, nyní to nebude mít tak snadné, jako by měla tenkrát. Bude muset mít tak skvělý nabídky a ceník, aby donutila „české  piráty“ od nákupu kreditů na share servery k nákupů tarifů na Music Jet. O kvalitě hudby na Music Jet jsem již psal a není to žádná sláva. Oslní, tedy alespoň ceny? Rozhodně ANO.

Music Jet má 3 tarify, každý tarif má jiné možnosti omezení a samozřejmě i cenu.

Cenník:

  • Raz-Dva zdarma verze: obsahuje všechny možné reklamy. Sponzorské odkazy, Audio odkazy, Bannery atd..
  • Start verze za 75kč/měsíc: Bez reklam, Možnost Offline poslouchání  a prý „žádná omezení“ no uvidíme.
  • Naplno nejvyšší verze stojí 149kč/měsíc. Žádné reklamy, žádná omezení, možnost poslechu i z mobilních zařízení a poslouchání i mimo internet.

Pozor: Za mobilní platbu si připočítejte náklady pro Operátory. Každý operátor má jinou cenu, které se pohybují od 14 do 33kč. Čím menší suma tím menší i cena tedy například za tarif Start dáte méně operátorovi nežli za NAPLNO.

Po přepočítání na rok:

Start verze:  900kč

Naplno verze: 1788kč

Otázkou u mobilních zařízení je, fakt že jistě k měsíční cenně tarifu musíte připočítat cenu mobilního internetu od operátorů a to už není taková sláva a zvláště pokud budete mít omezený měsíční FUP tak se vám tu může pěkně prodražit, na toto si dejte pozor.

Music Jet Ceny


Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Jedna reakce do “Music Jet Ceny”

  1. tombik napsal:

    Tak ceny jsou celkem prijemne, ale za co, neni mozne najit napriklad skupinu rammstein, kvalita zvuku neni zrovna neco co by clovek za sve penize obdrzel. A nemoznost priplatit si u konkretni pisnicky ci alba par korun za jejich stazeni v poradne kvalite, idealne flac (klidne cenu podle kvality) povazuju za zabijaka teto sluzby. Obzvlaste ve chvili kdy clovek chce mit hudbu napriklad v MP3 prehravaci ci telefonu tak aby nemusel utracet za data, pripadne si mohl pustit hudbu treba v letadle.

    Dokud nebude kvalita placenych sluzeb srovnatelna s kvalitou warez, lide platit nebudou chtit. Na druhou stranu si moc preji aby se sluzba uchytila u mainstreamoveho posluchace a dala najevo ze je o ni zajem a snad i umoznila financovani vyse zminenych zmen. Coz je ostatne take duvod proc aspon obcas pouziji free verzi misto lovu na youtube.

Zanechat Komentář

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup