Music Jet- Kvalita hudby

Music Jet- Kvalita hudby

Na úvod bych chtěl, říci, že já osobně jsem velice zklamán z Music Jet.  Představoval jsem si mnohem kvalitnější službu. Co se týče cenníku, nelze nic podotknout ten je super.

První velký mínus je nutnost nainstalování aplikace na PC, či mobilní zařízení. Bez této aplikace je vám vás účet k ničemu. Poslech a všechny vytváření play listů je skrze něj.

Největší zklamání je pro mě, ale kvalita hudby. Na Twitteru se mi dostalo od Seznamu, který je partnerem a po technické stránce tento projekt zaštiťuje, odpověď: Pro klasické poslouchání tedy na PC je kvalita 160kbps a na mobilu při „údajné horší kvalitě signálu“ 96kbps.

To se mi zná jako neskutečná kvalita v dnešní době. Nedávno jsem popisoval kvalitu hudby na iTunes, která při přepočtu z AAC na mp3 má kvalitu 320kbps.

Uvidíme, zda se kvalita postupem času zvedne. Osobně jsem se na tuto službu velice těšil…

Aktuálnější informace a hodnocení služby naleznete ZDE.

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Jedna reakce do “Music Jet- Kvalita hudby”

  1. jv napsal:

    160 se zdá málo? Řekl bych více než dostatečné, pokud si uvědomíte, že je potřeba, aby to prošlo i přes ztrátové vesnické wifiny ;) Předpokládám, že ale časem v placené verzi bude pro fajnšmekry kvalita i 320 ;)

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup