Amazon Kindle Fire vs Apple iPad2

Kindle Fire vs iPad2

Konečně skvělý konkurent pro Apple iPad. Teď jistě chcete namítnout, že důstojným konkurentem je tu už Samsung Galaxy Tab 10.1, ale berte navědomí i obsahovou část.

Apple má svůj iTunes a App Store s miliony písniček  a statisíce aplikací, ale co Amazon ? Amazon je celosvětově nejoblíbenější internetový obchod má také ve svých databázích k dispozici miliony písniček tisíce aplikací a hlavně miliony knížek, kde je se svým Kindle naprostou jedničkou na trhu s elektronickými knížkami i jejich čtečkami.

Amazon nabízí Cloudové řešení pro vaše data. Možnost stahování hudby, filmů a knížek. Také nabízí pro Fire jedinečnou novinku v podobě Amazon Silk o které jsem již psal zde.

Další obrovskou výhodou oproti Apple je cena. Při porovnání buť si koupíte jeden iPad2 a nebo za tu cenu získáte 2 a půl tabletu Kindle Fire. Tedy v číslech cena nejlevnějšího iPadu2 je  499Dolarů a cena Kindle Fire je 199dolarů.

K porovnání máte zde tabulku se specifikacemi obou tabletů:

Fire vs Ipad2

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

2 Komentáře do “Amazon Kindle Fire vs Apple iPad2”

  1. MichalS napsal:

    Brouzdal jsem internetem a narazil na stránku, kde doufejme již brzy budou nabízet Kindle Fire ( http://www.kindle-fire.cz/ ) v ČR. Je možné požádat o upozornění e-mailem, nebo na FB až bude dostupný. Moc se na něj těším snad už to bude brzy.

  2. Sambi napsal:

    Já bych byl trochu více realistický my si ještě počkáme a zvláště na cloudový služby s tabletem spojené. Řekl bych, že cena u českých obchodníků se bude pohybovat, jako tomu je například u Kindle3 3G je přiražená o neuvěřitelných cca 105dolarů to znamená přirážka o 55%
    Tím pádem předpokládaná cena bude okolo 308 dolarů = 5544. Můj osobní tip na cenu Fire u velkých českých obchodů je 5999kč

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup