Hra Pokémon Go jak vylepšit pokémona

Hra Pokémon Go jak vylepšit pokémona

Mobilní hra Pokémon Go nenabízí pouze výlety a tůry ve snaze chytání pokémonů, ale můžete je následně prodávat i vylepšovat. V tomto článku se dozvíte, proč je výhodné chytat všechny pokémony, i když je už máte a jakým způsobem si pokémony vylepšovat. Hra Pokémon Go trhá všechny rekordy a statistiky na Androidu i iOS. Miliony hráčů po celém světě denně vyráží na hon za pokémony a užívají si světa rozšířené reality skrze kameru svého mobilního telefonu.

Proč chytat všechny pokémony

Pokud se vám na mapě objeví pokémon vždy se ho pokuste chytit. Vůbec nevadí, že ho už máte třeba 10x. Následně můžete pokémona, kterého máte víckrát vyměnit (Transfer) za takzvané „Candy“. Každý pokémon má svůj bonbón/sladkost (candy) za kterého ho můžete vylepšit. Zde nastává výhoda chytání všech pokémonů právě za transfer jednoho pokémona získate 1 bonbón/sladost. V případě dostatečného počtu bonbónů /sladkostí pro daného pokémona můžete ho posunout do dalšího stádia evoluce/vývoje.

Kromě sladkosti získáte za každé chycení i STARDUST (hvězdný prach), bez kterého nemůžete pokémona vylepšit pomocí POWER UP vylepšení CP bojových bodů.

Jak získat candy / bonbón za pokémona

Klikněte na úvodní stránce hry s mapou a vaší postavou na pokébal a následně na Pokémoni. V seznamu pokémonů vyberte pokémona kterého máte víckrát a nejlépe toho s nejnižším CP a klikněte na něj. Na kartě pokémona srolujte dolů a vyberte TRANSFER, který musíte ještě potvrdit a získáte candy / bonbón.

 Jak vylepšit pokémona

Co je potřeba pro vylepšení pokémona

Pro vylepšování potřebujete STARDUST neboli hvězdný prach, který získáváte za chycení každého pokémona a CANDY sladkosti, každý pokémon má svůj druh sladkostí.

  • Pro POWER UP zvýšení  CP (bojových bodů) potřebujete STARDUST a CANDY. Zpravidla pro POWER UP stačí vždy 1 CANDY, ale množství  STARDUST se zvyšuje z 200 na 400, 600, atd v závislosti na CP daného pokémona
  • Pro EVOLVE vývoj pokémona je třeba pouze určitý počet CANDY, potřebný počet se vždy zvyšuje s CP a úrovní vývoje pokémona. Například pro Pidgey s CP26 je potřeba pro první EVOLVE jen 12 PIDGEY CANDY, tak pro další EVOLVE už je třeba 50 PIDGEY CANDY.
Samotného pokémona vylepšíte právě pomocí POWER UP nebo EVOLVE. Tyto funkce naleznete na kartě každého pokémona. Například pomocí EVOLVE  za 12 sladkostí se Pidgey  s CP 26 vyvine v Pidgeotoo s CP49.

Tip: Pokud hru ještě nemáte stáhnutou přejděte na předchozí článek: Hra Pokémon Go ke stažení.

YouTube Preview Image
Můžete přeskočit na konec a zanechat odpověď. Ping není v současnosti povolena.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup