Návod jak najít a chytit pokémona snadno

Návod jak najít a chytit pokémona snadno

Hru Pokémon Go hraje celý svět. Samotná hra trhá všechny dosavadní rekordy v obchodech s aplikacemi, jak na Google Android, tak na Apple iOS. V tomto článku se dozvíte, jak efektivně najít pokémona na mapě a jak ho snadno chytit. Můžete využít i mapy pokémonů z dřívějšího článku: Online mapa pokémonů. Díky této mapě můžete chytání usnadnit si a dopředu vědět jakého pokémona jdete chytat.

Jak najít pokémona  ve hře Pokemon Go na mapě

Po spuštění hry se dostanete na mapu s postavičkou vašeho hráče. Pokud budete chodit, tak skze GPS hra pozná, že se pohybujete a postava ve hře bude také chodit tím směrem, jakým jdete. Informaci, že se ve vaší blízkosti nachází divoký pokémon zjistíte, v pravo dole v rámečku Nearby. Tam uvidíte siluety pokémonů ve vaší blízkosti a stopy. Stopy znamenají jak daleko je od vás.

Kde se divoký pokémon ve vaší blízkosti na mapě nachází poznáte podle pohybu listů. Tam kde lítají listy na mapě, tak tam musíte jít a pokémon se vám objeví.

Jak snadno chytit pokémona

Pokud se vám již zobrazil na mapě tak na něj klikněte a můžete začít házet pokébaly a snažit se pokémona chytit. Hra je založená na virtuální realitě a můžete chytat s pozadím z vaší zadní kamery telefonu. Má to, ale několik nevýhod. Za prvé si mnohem rychleji vybíjíte baterii a za druhé chytání pokémona je takto mnohem těžší, nežli když vpravo nahoře tuknete na možnost „kamera“ a na zelenou ikonu. Následně se vám pozadí přehodí do kreslené podoby. Zde je chytit pokémona mnohem snadnější a ušetříte si pokébaly.

YouTube Preview Image

Můžete přeskočit na konec a zanechat odpověď. Ping není v současnosti povolena.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup