Zavirovaná hra Pokemón GO pro Android

Zavirovaná hra Pokemón GO pro Android

Aktuální herní trhák Pokemón  GO hra, která využívá rozšířené reality trhá všechny možné rekordy ve stahovanosti, počtu uživatelů i době užívání. Bohužel aktuálně stále není dostupná pro Evropu, takže pokud si chcete zahrát hru Pokemón  GO musíte jí stahovat z neoficiálních zdrojů a zde je velký háček. Samozřejmě tohoto faktu si jsou vědomi a hackeři a ihned toho využili.  Vypustili několik neoficiálních verzí aplikace pro evropské uživatele včetně českých vylepšené o maleware a různé sledovací programy.

hra Pokemón GO malware

Google se snaží s rozšiřující se havětí na Androidu bojovat a celkem se mu to daří. V Google Play má spoustu ochranných systémů a prvků, které by měly zabraňovat možnost nainstalovat malware z oficiálního obchodu. Bohužel většina havěti se šíří díky neobezřetnosti Android uživatelů, protože často instalují aplikace a hry z jiných zdrojů, nežli je Google Play. Právě toho nyní využili hackeři i u hry Pokemón GO. Aktuálně je několik neoficiálních verzí a z nich některé jsou zavirované. Často takovou zavirovanou hru, či aplikace poznáte podle oprávnění o která vás žádá. Například k přístupu k SMS, historii volání, historii internetového prohlížeče, atd.

Nainstalováním zavirované hry Pokemón GO můžete poskytnou veškerá data a informace které máte v telefonu cizím osobám. Dále mohou váš telefon takříkajíc ovládnout a dělat si s ním co chtějí.

Proto buďte obezřetní a v rámci bezpečí vašeho telefonu a dat v něm uložených vyčkejte na uvolnění oficiální verze hry Pokemón GO v Google Play.

Poznámka: Článek s odkazy na stažení oficiální verze hry Pokémon Go z Google Play pro Android a App Store pro iOS naleznete v tomto článku: Hra Pokémon Go ke stažení

YouTube Preview Image
Můžete přeskočit na konec a zanechat odpověď. Ping není v současnosti povolena.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup