Angry Birds 2 cena

Angry Birds 2 cena

Před pár dny byla přidána do obchodů s aplikacemi, pro iOS a Android dlouho očekávaná mobilní hra roku Angry Birds 2. Během první dvou dnů si jí stáhlo několik desítek tisíc uživatelů a její hodnocení například na Google Play činní 4.6 bodů z maximálních 5 možných. Můžete si přečíst předchozí článek o Angry Birds 2 ZDE.

Kolik stojí Angry Birds 2?

Hra je pro obě mobilní platformy zcela ZDARMA ke stažení. Nebude vás stát ani korunu, což jistě vás napadá, že není samo sebou. Jako u každé takovéto hry i zde budou příjmem vývojářů této hry mikroplatby za drahokamy.

Na začátku dostanete určitý počet drahokamů zdarma plus je budete získávat za plnění úkolů. Drahokamy slouží k nákupu různých vylepšení a bonusů. Dále k oživení ptáka v případě, že nechcete čekat. Hra lze hrát samozřejmě bez nutnosti platit za drahokamy, pokud jste normální hráči, kterým nevadí čekat. Cena drahokamů činí od cca 30Kč do několik stovek korun v závislosti na množství.

Odkazy ke stažení Angry Birds 2:

Google Play Angry Birds 2 pro Android:

Odkaz ke stažení hry ZDARMA: ZDE

Apple AppStore Angry Birds 2 pro iOS:

Odkaz ke stažení hry ZDARMA: ZDE

YouTube Preview Image
Můžete přeskočit na konec a zanechat odpověď. Ping není v současnosti povolena.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup