Jak správně vybrat mobil k Vánocům

Jak správně vybrat mobil k Vánocům

Dnes se Vám pokusím pomoci vyřešit zapeklitou otázku a to Jak správně vybrat mobil k Vánocům pro někoho. Záměrně nepíši pro syna,vnuka, či babičku, poněvadž každá kategorie si žádá jiné parametry výběru mobilu. Nejdříve je nutné si pořádně rozmyslet, k jakému účelu bude mobil v rukou obdarovaného sloužit. Od toho se odvíjí správný výběr mobilu.

Výběr telefonu podle věku?

Od této specifikace se odvíjí i využití mobilu. Beru to obecně, takže mi prosím nepište do komentářů, že vaše babička umí s iPhonem lépe nežli prodejce v iStyle.

Vhodný telefon pro starší lidi:

Pokud chceme vybrat vhodně telefon pro například babičku. Musíme se vžít do její situace. Většina starých, či starších lidí odsuzují dotykové telefony, což je u nich pochopitelné, takže bych doporučoval obyčejný „hloupý“ telefon s velkou klávesnicí na které se snadno, rychle dá psát sms, či vytáčet čísla. Pro opravdu již seniory je vhodný telefon zaměřen speciálně na tuto vrstvu obyvatel například Aligátor, který má všechny důležité funkce a důchodci si jej chválí.

Vhodný telefon pro syna:

Zde se jedná o pravý opak telefon musí mít dotykovou obrazovku a musí být „chytrý“ mít tedy operační systém (příklad: Windows Phone,Android,iOS…). Zde je třeba klást důraz na výkon telefonu, který se odvíjí především od procesoru,operační paměti (RAM) a grafického čipu. Poněvadž hraní her bude jedna hlavních aktivit na telefonu. Dále by měl mít Wi-Fi modul a případně 3G pokud jste ochotni platit synovi mobilní internet od operátorů.

Příklady vhodných telefonů pro mladé:

Cena telefonu do 14 000Kč:

  • Google Nexus 4 Android Více o telefonu ZDE
  • Sony Xperia T   Android  Více o telefonu ZDE
  • Nokia Lumia 800 Windows Phone Více o telefonu ZDE
  • Apple iPhone 5 iOS Více o telefonu ZDE

Cena telefonu do 8 000Kč:

  • Nokia Lumia 710 Windows Phone Více o telefonu ZDE
  • Motorola Razr Android Více o telefonu ZDE
Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup