Chrom OS

Chrom OSCloud

Chrom OS, neboli také Google OS.

Chrom OS je open-source projekt, který by měl být přelomem ve světe operačních systémů.

Chrom OS je operační systém založený na Linuxu, hlavní výhodou Chrom OS mají být internetové aplikace, které na něm poběží. Google by měl podle mých odhadů zabrat se svým Chrom OS a Androidem většinu trhu s tablety, jediným konkurentem Google podle mě bude Apple se svým iPadem, Microsoft s Windows mobile 7 a nebo Windows 7  nemá žádnou šanci ovládnout trh s tablety.

Chrom OS by měl být velice rychlý systém a práce s nim bude velice jednoduchá, Chrom OS bude bleskově reagovat na vaše reakce.

Vývojáři mají příslib Google, že zajistí aby jejich aplikace, které budou psané pro web budou zároveň MULTIPLATFORMNÍ a půjdu i na standardních operačních systémech.

Vývojáři si také za tyto aplikace mohou přijít na dobré peníze pomocí dalšího projektu Google Web Store, o kterym jsem psal již: zde.

Můj názor na Chrom OS je, že bude neuvěřitelně rychlý a že Google odvede určitě dobrou práci, aby byl Chrom OS co nejlepší a také doufám, že překvapí všechny stejně tak jako s Androidem, kterému moc lidí nedávalo šanci a všimněte si jak je na tom teďkon zápasí s iPhone OS o první místo v poli mobilních operačních systémů.

Dle mého názoru se Chrom OS velice chytne v brzké době na netboocích a tabletech. Na poli stolních počítačů mu tak velké šance nedávám. Věřím, že Microsoft zde bude dominovat ještě řadu let, ale i přesto má Chrom OS nejspíše zářivou budoucnost.


Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

2 Komentáře do “Chrom OS”

 1. Sambi napsal:

  ono se využívá více názvů
  Chrom OS
  Chrome OS
  a Chromium OS
  až bude vypuštěn budeme jistě znát pravý přesný název

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup