Kam levně zálohovat data na internet

Kam zálohovat data na internet

Nejdříve bych Vás chtěl upozornit, jak je důležité zálohovat. Protože si určitě nepřejete zažít pocit, kdy zjistíte že jste přišli  například o vaše rodinné fotky z oslav, či dovolených.

Pokud potřebujete mít svá data zálohovaná a vždy po ruce odkudkoliv na světě bez nutnosti tahat sebou spoustu pevných disků je pro vás řečení takzvaný CLOUD.

Nastává tedy otázka jakou cloudovou službu si tedy vybrat.  Osobně doporučuji službu od firmy Wedos s názvem Wedos disk nabízí spoustu možností a především je více než cenově přijatelná.  Tato služba je vhodná, jak pro domácnosti k záloze rodinných fotek, videí, či dokumentů. Tak je vhodná i pro firmy, kde je třeba více prostoru a především bezpečí pomocí mnoha protokolů a jistě v blízké budoucnosti i s šifrováním, která vás nechá klidně spát, že jsou vaše citlivá data zcela v bezpečí.

Co si osobně cením u firmy Wedos je technická podpora, která vám vždy přívětivě pomůže s vaším problém, či otázkou ohledně služby.  Takže pokud si nebudete vědět rady, jak třeba nahrávat soubory na svůj Wedos Disk rádi Vám pomohou.

Wedos Disk je nabízen v několika tarifech:

  1. 30GB za 50Kč měsíčně
  2. 100GB za 100Kč měsíčně
  3. 1TB za 300Kč měsíčně

Více informací o službě naleznete na internetových stránkách DISK.wedos.com

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup