Sony Xperia Tablet parametry

Sony Xperia Tablet parametry

Sony již představilo svůj nový tablet, který je nástupcem extravagantních verzí tabletu S a tabletu P, které od sebe takřka nebyly k rozeznání. Nový Sony Xperia Tablet patří jistě mezi velice zajímavé kousky. Sony, jako vždy a u všech verzí tabletů, či chytrých telefonů v řadě Xperia si dalo velice záležet na designu.   Pod kapotou skrývá Xperia Tablet, jak je již standardem u kvalitních nových tabletů  Nvidia Tegra 3 s čtyř jádrem o taktu 1,3GHz. O operační paměť tabletu se stará 1GB RAM. Co se týče hardware není Xperia Tablet ničím výjimečný.

Výjimečný by ovšem měl být po obsahové části. Sony si zakládá na tom, že úspěch tabletu závisí i na dostupném obsahu, který je pro něj přístupný a s touto myšlenkou samozřejmě souhlasím. Velkým bonusem tohoto tabletu je, že podporuje hry pro Playstation. Toto bude jeden z hlavních důvodů, proč bude mnoho hráčů přemýšlet o koupi tohoto tabletu.

 Sony Xperia Tablet parametry:

Operační systém: Android verze 4
Procesor: Čtyř jádrový 1,3GHz
RAM: 1GB
Dotykový displej: Kapacitní
Úhlopříčka displeje: 9,4“
Rozlišení displeje: 800×1280
Kapacita: 16/32/64GB + microSD až 32GB
Fotoaparát: 8MP
Nahrávání videa: 720p
Wi-Fi + 3G: Ano
Flash: Ano
BlueTooth: Ano verze 2.1
Gyroskop: Ano
Akcelerometr: Ano
Digitální kompas: Ano
GPS: Ano
Hmotnost: 540g
Baterie: 6000mAh
Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup