Microsoft Office 2011 pro Mac OS X

Microsoft Office 2011 pro Mac OS X

Microsoft si chce touto novou verzí kancelářského balíku Office pro Mac OS X zlepšit svojí pověst a reputaci u Apple uživatelů, protože přechozí verze 2008 byl naprostej propadák, ne že by se neprodávala, ale zkušenosti uživatelů a kritiků jsou hodně špatný. Krom toho že program byl strašně nestabilní často padal, tak i propojení mezi jednotlivými součástmi balíku bylo skoro nulový.

Microsoft office 2008 lze považovat jako za velký propadák od Microsoftu.

Přece jen jednu dobrou věc Microsoft Office pro Apple uživatele udělal a to, že Microsoft vyhecoval k tomu aby udělali 2011 co nejlepší a nejstabilnější co jde a to se jim možná povedlo.

Většina lidí co zkoušeli Beta verze do toho šli s domněnkou, že to dopadne jako s 2008, ale byli velice mile překvapení a s betaverzí spokojeni. A tak se zdá, že si dal Microsoft opravdu záležet.

Součástí Microsoft Office 2011 je Word, Excel, Outlook a PowerPoint.

Důležitá zpráva pro uživatele co si tento kancelářský balík určený pro Mac OS X zakoupí je že aktualizace budou moc volně stahovat zdarma.

mac

 

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup