Úvod a historie SEO

Úvod a historie SEO

Historie:

Počátky SEO sahají do dob počátků vyhledávačů. V té doby vytvoření kvalitní  seo nebylo nic extra náročného protože, počet stránek byl minimální a tím tedy i konkurence na daná slova. V dnešní době je to úplně něco jiného počet stránek je obrovský například jen česká doménová koncovka. CZ má již přes 800 000 domén. Tedy u vysoce konkurenčních slov dostat se na první stránku je obrovský výkon a úspěch. Lze podotknout, že vývoj vyhledávačů od té doby ušel obrovský kus a jistě ještě obrovský kus ujde.

Úvod do SEO:

Co je to SEO?

SEO je technika optimalizace stránek pro vyhledávače. Cíl SEO je zajistit co nejlepší příčky u vyhledávačů na vaše klíčová slova. SEO může tak zajistit obrovský přísun potencionálních zákazníků, či pouze návštěvníků na vaše stránky. Čím výše u vyhledávačů se zobrazíte tím dle přímé úměry budete mít počet návštěvníků.

Způsob fungování SEO

SEO je mnoha faktorová záležitost, záleží na celku SEO ne pouze na jedné části SEO o tom se dozvíte více v dalších stránkách. Fungování SEO lze přirovnat i k lidským vztahům. Některá holka se vám líbí více a jiná zas méně to samí mají vyhledávače se stránkami. Také u vás může vzplanout láska na první pohled, ale postupně zjišťujete, že není ta pravá i to mají vyhledávače, když zanevřete nad vavříny se SEO.

Zápory u SEO

Jelikož vyhledávače se stále zlepšují a snaží se dát uživateli co nejpřesnější výsledek na jeho hledání tak mění své algoritmy a pokaždé, když ho změní tak se první stránky u výsledků většinou zcela změní. PROTO JE TŘEBA POČÍTAT S TÍM, ŽE SEO NENÍ STABILNÍ VĚC, POKUD JSTE NA PRVNÍ STRÁNCE DNES NEZNAMENÁ TO, ŽE TAM MUSÍTE BÝT I TŘEBA ZA TÝDEN.

 

SEO

Úvod a historie SEO


Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup