Pokyny pro Grafika

Pravidla grafiky

Ve všech grafických programech to funguje jako v životě.
Než provedete nějakou změnu určete si čeho se dotknout a čeho ne.
Když natíráte zeď přelepíte dveřní rámy páskou a nábytek přikryjete igelitem,aby se barva nedostala tam kam nechcete.
Když chcete aby Mirka zalila kytky a Pavel zavřel okno nestačí říct, co se má udělat ale musíte říct i kdo to má udělat.
U digitálního obrazu tomu není jinak .Než budete moci ztmavit oblohu,která je na fotografii příliš jasná,musíte programu říct,kterou část obrazu chcete upravovat.Bez tohoto bližšího určení by váš grafický program ztmavil při nejmenším celou oblohu.
Dobrý grafik se nespoléhá jen na nekonečno možností svého grafického programu ,ale také na svou ojedinělou fantazii,která z všední grafiky udělá ojedinělou.Je dobré se naučit s programy jako je Adobe Photoshop pomocí TUTORIÁLŮ a návodů,které naleznete zde,
ale až budete funkce( př:k výrobě podpisu )umět využívat tak nedělejte vše doslova podle
tutoriálů, ale podle fantazie
Za další berte v potaz že dobrého grafika z vás neudělá dobrý grafický program ten vám dá pouze více možností, ale dobrým grafikem se vy sami musíte stát.Učení grafiky není otázka jednoho večera ani týdne a pokud chcete být opravdu dobří může to trvat i rok ale pak to stojí opravdu za to.

Grafika

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup