Využijí Google

Využijí Google

Je dobré získat co největší podvědomí,o tom jak Google funguje,abyste mohli využívat všechny jeho funkce.

Google si zjišťuje místo,odkud si web prohlížíte  a podle něj vám zobrazí příslušnou verzi stránek.Př. zadáte google.com ale zobrazí se vám google.cz

Jestliže budete na Googlu hledat heslo svetwebu získáte několik milionů výsledků, protože budou zobrazeny stránky s výskytem každého ze zadaných slov. A proto Google umožňuje rozsah vyhledávání omezit na přesnou frázi vložením slov do uvozovek: „Svět webu“ Díky tomu google nalezne stránky kde se vyskytuje přesně tato fráze.

Dále Google nemusí vyhledávat na celém internetu,ale může prohledávat pouze určitý webový server.Toto způsobíte zadáním slova přístupnost(accessibility),následovaného slovem site,dvojtečkou a plnou adresou.

Takže hledaný výraz bude vypadat takto: accessibility site: http://www.svetwebu.cz/

Nezkoušel jsem funkčnost na české verzi Google.

Pomocí Google také můžete zjistit kdo všechno má odkaz na vaše stránky.Pomocí zadání slova link,dvojtečkou a plnou adresou.Zde Google zobrazuje stránky pouze s relativně vysokým hodnocením.

Nezkoušel jsem funkčnost na české verzi Google.

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup