HTC One X parametry

HTC One X parametry

HTC představilo na mobilním veletrhu v Barceloně novou řadu svých chytrých telefonů. Do této řady patří htc One X, kterého vám chci nyní představit.  Tomuto chytrému telefonu není co vytýkat, je to opravdu špička mezi chytrými telefony.  HTC One X pohání čtyř-jádrový procesor s vysokou frekvencí 1,5GHz.  Operační systém je Android verze 4 s nástavbou HTC Sense. HTC Sense má v sobě integrovaný například Dropbox s kterým budete moci jednoduše sdílet své fotografie, či soubory, ale velikou výhodou je právě integrace, kde fotografie na Dropboxu vypadají stejně, jako ty na fyzickém úložišti ve vašem mobilu.  Velkým plusem u zákazníků bude s největší pravděpodobností možnost  fotografovat i v momentě, kdy právě nahráváte video, což je opravdu „cool“.

Pro někoho může být trochu zklamáním, že HTC One X nemá slot na externí karty. Dle mého názoru není třeba kapacita samotného telefonu je 32GB, pokud se vám to zdá málo tak vám připomenu integrování Dropboxu, do kterého ZDARMA můžete nahrát až 50GB dat. To je již opravdu dostatečná kapacita nemyslíte?

Předváděcí video:

YouTube Preview Image

Tabulka s parametry HTC One X:

HTC One X parametry

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup