Apple iPhone 4S vs Nokia Lumia 900

iPhone 4S vs Lumia 900

Dnešní článek se bude týkat dvou velikánů a dá se říci, i dvou vlajkových lodí jedniček na trhu s chytrými telefony jedná se o Apple iPhone 4S a Nokii se svou novou Lumií 900. Nokia Lumia obsahuje nejnovější mobilní sytém od Microsoftu Windows Phone 7.5 s označením Mango. Windows Phone 7.5 je již opravdovým konkurentem pro iOS a co se týče software se tyto dva chytré telefony mohou měřit. Co se týče Hardware, tak je iPhone 4S mnohem výkonnější oproti Lumii 900. Vrtá mi hlavou proč Nokie dává do všech Lumií pouze jedno-jádrový procesory, když konkurence má i 4 jádrové chytré telefony a to je opravdu neskutečný rozdíl pak.  Také co se týče kapacity Lumie značně zaostávají v dnešní době, je 16GB opravdu málo a to ještě bez možnosti externí paměťové karty, která by tento hendikep zamaskovala.

Jaký si tedy vybrat telefon?

Dá se říci, že hlavním parametrem při výběru mezi těmito chytrými telefony je operační systém, zda máte raději iOS, či Windows Phone 7,5, který bude brzy velice provázán s budoucím Deskopovým operačním systémem Windows 8. Dále pokud sázíte na výkon, tak zde jasně vyhrává iPhone 4S se svým dvou jádrovým procesorem.

Porovnávající tabulka s parametry:

iPhone 4S vs Lumia 900

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup