Nový seznam email co je nového

Nový Seznam Email

Nedávno byla uvedena beta verze nového Emailu od Seznamu, do této beta verze se může přihlásit, každý kdo by rád vyzkoušel novou verzi Emailu a chtěl se podílet na dotváření Emailu pomocí odeslání vlastního názoru, který je pro Seznam jistě cenou věcí. Více informací o zapojení do beta verze  naleznete zde na Seznam blogu. Jedná se o nenávratnou změnu proto nedoporučuji do beta verze přihlašovat vaše důležité emaily, například pracovní. Já jsem se přihlásil s emailem, již první den, kdy byla možnost se zapojit tedy 17.1 2012, email byl převeden na beta verzi teprve včera 27.1. 2012 převedení trvalo tedy 10 dní. Počet testerů je omezený a s přihlášením je již za pět minut dvanáct.

Stručné novinky v nové verzi Emailu Seznam Email beta

První co zaujme je moderní lehký vzhled. Nový email má podporu HTML5. Jako velký plus beru, že se nic nenačítá zvlášť, jako to je u aktuální verze, kdy chcete například z Doručených emailů přejít na Odeslané a stránka se musí znovu načíst, to již nyní neplatí. Zlepšila se práce s emaily, kdy můžete pouhým přetažením je vkládat do složek, dále můžete k emailům vytvářet štítky. Každý jistě uvítá funkci, kterou má většina konkurenčních emailů, která je přidání přílohy pomocí přesunutí souboru, již není třeba složitě klikat na Přiložit k Emailu soubor.  Další důležitou novinkou je rozložení stránky, díky kterému může váš Email mít podobný rozložení, jako například Outlook. Novinek je opravdu mnoho a těm hlavním se budu věnovat jednotlivě v samostatných článcích.

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup