Amazon Fire česká cena

Amazon Fire česká cena

O tabletu Amazon Fire jsem již napsal pár článků, ale nyní se dostane i na český trh a můžete si ho před objednat v českých internetových obchodech, ale za jakou cenu?

V minulých článcích jsem psal, že Fire má oproti konkurenci obrovskou výhodu a to je cena, která je 199 Dolarů v dnešním kurzu, který není zrovna přívětivý: 18,77Kč je cena 3 734Kč. Tedy za cenu iPadu můžete mít dva a půl tabletů Fire.

Jaká je česká cena?

Na českém trhu bude tablet dostupný 8.12 nyní již můžete si udělat před objednávku. Česká cena se prozatím pohybuje od 6500Kč – 7000Kč.  Tedy takřka dvojnásobná cena je to velice smutné, ale takovéto ceny jsou v České republice běžné, to samé bylo i u Amazon Kindle.

Jediným kladem na tomto cenovém systému, je že díky takovému předražení v ČR jsou něco, jako „asistované nákupy“. Tyto společnosti zajistí nákup například Kindle (u tohoto je to hojně využívané) z Amazonu USA a postarají se o placení CLA+DPH a zašlou vám to domu, jako kdyby jste si to zakoupili u českého prodejce.

U asistovaného nákupu je třeba si dávat pozor na záruku v USA je pouze 1Rok záruka.

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

3 Komentáře do “Amazon Fire česká cena”

  1. utir napsal:

    baliky si nechámap posilat přes viaddress.com

  2. vaclavG napsal:

    Ty asistované nákupy, tím myslíte i společnosti jako je třeba viaddress.com? Nebo ten Kindle to za Vás rovnou i nakoupí? Moc tomu nerozumím…

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup