Google Music

Google Music

Google se rozhodl konkurovat Apple a jeho iTunes svým vlastním hudebním obchodem přes Android Market. Bohužel, jak jeto tomu zvykem Český uživatel si může prozatím nechat zajít chut. Tato služba je dostupná prozatím pouze pro Američany.  Výhodou Google Music, je že nejde jen o nakupování písniček, ale že si můžete sami nahrát na svůj účet maximálně 20 000 písniček ze svých setů na PC a pak si je pouštět na webu, či na mobilu.

Pokut máte Android tak je i ta výhoda že máte možnost si přehrát své písničky v offline verzi, či si je stáhnout na paměť telefonu, či paměťovou kartu.

Nákup hudby na Google Music:

Google Music má nabízet k nákupu zatím 13 000 000 skladeb ve formátu mp3 a kvalitě 320kb/s. Na Google Music si budou moci i sami interpreti vytvořit stránku nejspíše na podobném principu. jako Myspace a nabízet svým fanouškům bonusový obsah například acoustic verze písniček, z koncertů atd. Co se týče hudby tak by měla být opravdu kvalitní Google se dohodl na spolupráci s nejznámějšími a vydavateli.

Váš účet můžete propojit s Google+ a informovat své přátele  v kruzích, že jste si právě koupili písničku z Google Music a oni si budou moci poslechnout zkrácenou verzi této písničky.

Díky Androidu, který je nejrozšířenější systém minimálně v Americe dává Google velkou základnu a slušnou šanci být tím pravým konkurentem pro Apple iTunes.

Co nabízí tedy Google Music:

  • Možnost nákupu písniček  zatím 13 000 000 písniček.
  • Možnost nahrání 20 000 vlastních písniček
  • Streamování na mobilní zařízení
  • Propojení s Google+
  • Možnost offline poslechu i stažení do paměti telefonu
YouTube Preview Image
Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup