Samsung Galaxy Nexus vs Apple iPhone 4S

Galaxy Nexus vs  iPhone 4S

Poslední dobou dva nesmiřitelní rivalové Apple a Samsung.  Oba se navzájem snaží zakázat prodej produktů toho druhého. To bylo jen k úvodu, ale rivalita má i velký přínos pro tyto firmy nutí je to být stále lepšími a nabízet lepší produkty a toho jsou důkazy Samsung Galaxy Nexus a iPhone 4S.

Zde máte tabulku se specifikacemi k porovnání:

Samsung Galaxy Nexus vs Apple iPhone 4S

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

6 Komentáře do “Samsung Galaxy Nexus vs Apple iPhone 4S”

 1. Lukas napsal:

  Přemýšlím o koupi nějakého pořádného telefonu do 20 000 kč.
  Ale mám problém s tím se rozhodnout,přemýšlím nad těmito telefony a oba jsou pro mě užasné ale netuším co dál.

 2. Sambi napsal:

  Tak to vám asi neporadím, nevím co od mobilu preferujete a k čemu bude sloužit, ale obecně vzato je Android mnohem otevřenější, nežli iOS.
  Apple, ale zase nabízí mnoho obsahu do mobilu, hudbu, filmy, časopisy atd.

 3. Lukas napsal:

  No takhle, já jsem na mobilní telefony jako by začátečník,mám nokia 5800 ale to je pro mě obyčejný mobilní telefon, proto přemýšlím nad pořádným za těch 20 tisíc. Od kterého bych očekával dobré aplikace,komunikace,dobrý jasný displej a hlavně rychlost. Líbí se mi Galaxy nexus ale zase jeho velký displej je asi moc přehnané.Myslím že radši půjdu do Applu.Toto je strašné dilema,přeci jen telefon za 20 tisíc není žádné rozhodnutí ze dne na den,aspoň u mě to tak není.

 4. Sambi napsal:

  Dle parametrů by měl být výkonnější Nexus, ale Apple díky iOS, že je zaměřeno pouze na jediný Hardware je více optimalizovaný a tak výkonně by měli být stejně.
  Tento článek je psán nezaujatě, tak aby můj osobní názor vás neovlivnil, ale aby vám pomohli se rozhodnout porovnané parametry zařízeních.

 5. Lukas napsal:

  No zatím netuším,asi se rozhodnu až budou oba na časkym trhu tak jestli mi dovolí v nějakým elektru porovnat,snad by to mohli povolit,když nejde o lehké rozhodnutí,ale netuším ještě jsem v elektru mobilní telefony neporovnával.

 6. Lukas napsal:

  Prosim jás,já se ted dočetl že super amuled má tendenci vypalovat displej,třeba že je tam trvale vidět vypálená baterie nebo signál atd.
  Jak je to tedy s reklamací,toto by mi měli reklamovat né ?

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup