Novinky v Adobe Photoshop CS5

Novinky v Adobe Photoshop CS5

Po dlouhých očekáváních jsme se konečně dočkali. Musím uznat, že to čekání na nový Photoshop CS5 verze 12 stálo opravdu za to. Adobe Photoshop už není co dříve býval, v minulých verzích se Photoshop zaměřoval především na úpravu obrázků a fotek, ale v dnešní době je to především na grafiku, za což jsem já osobně rád. Adobe Photoshop je v dostání v 32(86) a 64bitové verzi.

Uživatelské prostředí nedostalo mnoho změn, takže kdo uměl se orientovat a ovládat Adobe Photoshop CS4 nebude pro něj žádný velký problém s přechodem na CS5.

A teď už k samotným novinkám a vylepšením.

Pro mě jedna z hlavních důležitých novinek je Inteligentní vyplňování mezer. Př: Pokud  fotíte hrad a vleze vám tam třeba cyklista tak není nic jednoduššího než pomocí funkce inteligentní vyplňování mezer ho označit a smazat a ani nepoznáte díky této funkci že tam vůbec nějaký cyklista někdy byl na té fotografii.

Za zmínku také stojí vylepšení práce a kvalita pracování s HDR fotografiemi.

Photoshop získal mnoho nových nástrojů a stávající vylepšil. Příkladem je pokročilejší výběrový nástroj ale další úžasná novinka je Puppet Warp. Tato funkce byla přidána z Adobe Premiere, jedná česky řečeno o loutkové objekty. Na obrázku si označíte body na těle a následně při kliknutí na ně a jejich držení hejbáte třeba s rukou, či nohou člověka.

Adobe Photoshop CS5 všem vřele doporučuji.

Určitě jsem dám návody a videa týkající se Photoshopu CS 5

Adobe Photoshop CS5

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup