Windows phone 7 NOVINKA pro vývojáře

Windows phone 7 NOVINKA pro vývojáře

S vydáním nového systému pro mobilní telefony Windows phone 7 také přišla obrovská Snaha ze strany Microsoftu vytvořit svému novému systému opravdu silnou základnu co se týče aplikací her atd.. Microsoft nabízí vývojářům vývojářské aplikace volně ke stažení. Tento balík je zcela zdarma.Tento vývojáři velmi vítaný balík nese název :
Windows Phone developers tools CTP.
V tomto povedeném balíčku najdete:
• Visual Studio 2010 Express for windows phone CTP
• Windows Phone Emulator CTP
• Silverlight for Windows Phone CTP
• XNA 4.0 Game Studio CTP

A znovu zdůrazňuji, že zcela zdarma. Také tímto příjemným způsobem Microsoft nabádá vývojáře k aktivnímu vývoji aplikací her a dalších různých věcí pro Windows phone 7.
Kdo by čekal velké hardwarové nároky tak se celkem spletl.Stačí když váš notebook/PC bude mít operační systém Windows7 nebo Vista dále 2gb ram a 3gb místa na disku a aby vaše grafická karta podporovala DirectX 10. To je z nároků vše pomocí těchto aplikací může každý programovat pro Windows phone 7, ale je jisté, že základy programování byste měli ovládat nebo se je naučit.
Já osobně to beru jako velmi vstřícný krok od Microsoftu k vývojářům a také jako velmi taktický tah od Microsoftu, ale to můžete posoudit sami.

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup