Windows Phone 7 Series

Windows Phone 7 Series

Nový operační systém Windows Phone 7 Series byl představen na pravidelné konferenci MIX10.
Přinesl hodně očekávání a pro mě osobně i zklamání. Systém hodnotím zatím pouze podle informací co mám, možná až ho budu mít někdy v ruce názor změním, ale není velká pravděpodobnost. Čekal jsem od microsoftu něco velkého, místo toho tu máme něco jako kopii operačního systému pro Iphone od Apple. Microsoft splnil slib, že se bude jednat o opravdu kompletně přepracovaný systém. Po představení, jak je tomu zvykem se zvedli velký diskuze.Pár důležitých informací, které by jste měli vědět je, že Windows Phone 7 Series nebude podporovat multitasking a také, že zavede neblahou věc, kterou známe u Apple aplikace pouze z jejich obchod v případě microsoftu se bude jednat o Marketplace. Majitelé manažerských telefonů a jim podobným mohou na windows phone 7 rovnou zapomenout.Windows u svého nového systému totálně vypustil stylus a jde cestou dotykovou, která se né všem může líbit stejně jako mě.Já osobně si raději vezmu stylus než li bych se musel dívat na upatlaný displej.Nejspíše bude mít nový systém dobrou synchronizaci s herní konzolí Xbox 360.
Momentálně chce microsoft hodně zapracovat na hrách pro svůj nový operační systém a vytvořit mu dostatečné zázemí. Na první telefon s tímto systémem bychom se mohli těšit na konci tohoto roku.

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup