Český iTunes Music Store

Český iTunes Music Storeitunes

Možná nadpisu nechcete věřit, já tomu nejdříve, také nechtěl věřit, ale je to tak Apple konečně spustil celosvětově nejoblíbenější a nejpoužívanější internetový obchod s hubou pro Českou Republiku. Pokud budete chtít nakupovat v iTunes budete potřebovat nejnovější verzi programu iTunes, dále registraci u Apple a získání Apple ID.

Jedná se o revoluci v prodávání hudby v České Republice, doposud tu byl, akorát největší legální internetový obchod s budbou s ironickým názvem ilegálně.cz, který ovšem pod obávaným nástupem služby Music Jet, obchod zastavil. Bohužel tento obchodem měl nejdříve ochranu DRM, která byla nejspíše jeho hřebíčkem do hrobu.

Hudba na iTunes nemá žádnou DRM ochranu a pokud si jednou hudbu koupíte můžete si jí dát kam chcete do mobilu, mp4, či do tabletu atd.  Cena jedné písničky se pochybuje většinou okolo 25Kč  a celé album do 200kč. To je skvělá cena nemyslíte?

Bohužel na můj vkus chce Apple při registraci až moc osobních údajů a také fakt, že bez iTunes programu si koupíte starou belu, také neni zrovna sláva.

Možná nastane na internetovém trhu s hubou revoluce a raději většina sáhne po legální hudbě za malý peníz nežli na share serverech sice za menší peníz a u nás stále legálně.

Český iTunes

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup