Předprodej iPhone5

Předprodej iPhone5

Ve světě informačních technologií se nyní nemluví o ničem jiném nežli o novém iPhone5. Apple, jako vždy vše tají a nechává vše fantazii novinářů a ty si vymýšlí různé jeho možné funkce, vzhled, hardwarový parametry.

Apple takto získává skvělou reklamu zdarma. Kolem iPhone5 se vytvořilo spoustu příběhů o údajném ztraceném iPhonu, či o tom že si zaměstnanec Apple vyfotil svůj oběd iPhonem 5.

Na tento marketing si každý už zvykl a nediví se ničemu podobnému, ale nyní je něco neobyčejného. Podle domněnek by příchod iPhone5 měl být na buď v říjnu, nebo listopadu.  Doposud se neví žádné parametry natož cena. O to více mě zarazilo jednání obchodníků.

iPhone5 o, kterém tedy nevíme parametry ani cenu si již můžete nezávazně  přeobjednat u prodejců. Což by nebylo ani tak neobvyklé, ale již  mají vypsanou i cenu, kterou mají momentálně všichni jednotnou, jak Alza.cz tak i Mironet.cz. Cena je 19 990Kč.

Místo iPhone5 se vyklubal iPhone 4S více ZDE

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup