Windows 8 start

windows 8Windows 8 start

Windows8 bude mít hybridní systém nastartování PC. Znamená to pekelně rychlý start.

Nejdříve něco k dosavadnímu startu. Pokud vypnete windows klasickým způsobem pomocí Vypnout. Tak se vymažou všechna načtená data systému. Při startu pak se vše musí znovu načítat do RAM atd. to je důvod proč start systému trvá tak dlouho i to proč na SSD discích je start rychlejší protože mají rychlejší čtení dat a kopírování dat.

Windows 8 bude mít hybridní systém jak jsem již psal. Při startu Systému se vždy inicializuje jádro systému, a to by měli Windows8 ukládat na disk, tím pádem se ušetří čas s inicializací. Na disku se pro jádro vytvoří, něco jako hibernační prostředí a to rychle při startu přesune data do RAM, proč nemůžou být data jádra přímo v RAM je jednoduché protože paměti RAM jsou energeticky závislé a při ukončení přísunu proudu ztratí zcela svůj obsah.

Podle údajů Microsoftu by měla být změna rychlosti startu od 30-70% podle  toho, jakým disponuje vaše zařízení hardware. Například s SSD bude mnohem rychlejší než s klasickým pevným HDD.

Ukázka rychlého startu:

YouTube Preview Image

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup