Co znamená odchod Jobse

Co znamená odchod Jobse

Nyní se nebudu zabývat a ani nechci konspiračníma teoriemi o příčinách odchodu Jobse z Apple a ani nehodlám probírat, jeho zdravotní stav.

Je pravdou že odchod Jobse, již není zrovna včerejší, ale tím více se začínají lidé ptát, jaké to může mít důsledky. Bylo předvídatelné, že až Jobs ohlásí odchod tak, že akcie Apple celkem razantně spadnou a tak se i stalo.

To Jobs z malé firmy udělalo to čím je dnes. Technologickým inovátorem, kterému může závidět i Microsoft.

Spousta lidí si myslí, že firma pude ke dnu, že to Jobs vše vymyslet a udělal, ale to není pravda sice má mnoho svých osobních patentů, ale za většinou novinek nestojí on osobně, ale pracovníci Apple.

Já osobně se bojím jediného, Apple je nyní symbolem Elegance. Každý chce být stylový proto má iPod atd. Toto byla hlavně zásluha Jobse a proto se nyní bojím, aby se z Apple nestala normální všední firma.

Další otázkou zůstává i plat nového šéfa Apple Tima Cooka. Jobs pobíral symbolický 1dolar ročně. Jeho zisky byli svázány se zisky firmy, poněvadž má obrovské množství akcií Apple.

apple logo

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup