Amazon tablet

Amazon tablet

Amazon se rozhodl navázat na úspěch své čtečky elektronických knih Kindle na poli tabletů. Chce se stát hlavním konkurentem iPadu, ale musím podotknout ne přímým konkurentem. Amazon se rozhodl pro něco jiného než ostatní výrobci tabletů.

Podle dostupných informací by měl mít operační systém Android 2.2, ale z cela odlišným prostředním a funkcemi. Amazon se zaměřil především na multimedia. Amazon pro tento tablet vytvořil speciápní rozhraní obsahující  obsah filmům, fotek, knížek a hudby které jsou v karuselu.

Displej bude podle předběžných informací podporovat pouze 2 dotyky současně, iPad podporuje až 10 současných dotyků.

Amazon si zakládá především na jednoduchosti, takže nakupování obsahu do tabletu bude stejně snadné jako nakupování knížek do Kindle. Dále si hodně zakládá na Cloudu, tedy nabídne určitě jsou nedávnou službu  Amazon Cloud Player. Nabízí zdarma 5Gb místa na vaše hudební soubory. Zdá se být zcela předvidatelné, že v budoucnu se to rozšíří i na fotografie a video soubory.

Předběžné specifikace tabletu:

Amazon tablet

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup