Kindle 3 nebo iPad2

Kindle 3 vs. iPad2

Někdo může hned z názvu vzdorovat, jak lze srovnávat Kindle 3 a iPad 2 ? Svým způsobem máte pravdu, ale pokud se rozhodujete mezi koupí Kindle3, nebo iPad 2 právě toto srovnání by vám mohlo pomoci.

Srovnávací tabulka:

Kindle vs iPadJe třeba si uvědomit, k čemu hodláte jeden z přístrojů využívat.

Pokud si chcete hrát s dotykovým displejem tak u Kindle nepochodíte a já osobně jsem i za to rád čtečka elektronických knih s dotykovým displejem se mi zdá naprostá hloupost.

Pokud chcete hrát hry, tak zde jednoznačně vyhrává iPad2, který je na to jak softwarově tak hardwarově přizpůsoben a dají se sním hrát opravdu kvalitní hry. Na Kindle 3 si zahrajete leda na černobílém displeji šachy, sudoku, piškvorky atd.. Poněvadž náročné by kvůli svému hardware vůbec nevstřebal, ale také jeho zaměření a jeden z hlavních bodů není hraní her jako u iPadu, ale čtení elektronických knížek. Tím se dostáváme k dalšímu bodu pokud chcete číst knížky tak rozhodně zde nemá Kindle konkurenci velice kvalitní displej s elektronickým inkoustem vytváří dokonalou iluzi obyčejného papíru. Vykreslování a nastavování písmen je zde perfektní. Dalším aspektem, je že když budete číst knížku na iPadu třeba hodinu, či dvě zaručuji vám že vás budou bolet pěkně oči, jelikož iPad má displej podsvícen, zato Kindle ne. Pokud si hodláte číst něco na sluníčku tak na iPadu uvidíte leda sebe, ale s Kindlem čím více světla tím čitelnější písmo.  Díky nepodspvícenému displeji nenáročnému systému a úspornému hardware vydží kindle až 4 měsíce, zato iPad 10hodin.

Brouzdání internetových stránek:

Zde je to sporné, poněvadž ipad má kvalitní prohlížeč umí rychle a kvalitně vykreslit grafiku atd. U Kindle je prohlížení internetových stránek experimentální záležitost, ale má něco úžasného a to Article Mode, tato funkce na načtené stránce vše ořeže a text na stránce vám přizpůsobí, jako by jste četli knihu.

Navíc pokud koupíte Kindle3 3G budete mít zdarma takřka celosvětové 3G zdarma.  Přibližně ve více než 100 zemích světa včetně České republiky.

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup