Netbook nebo tablet

Netbook vs tablet

Nyní se pokusím objasnit těm, kteří váhají zda si koupit netbook, či tablet.  Je důležité vědět, k čemu bude zařízení sloužit zda pro práci, či jen konzumaci multimédií a internetových stránek. Zkusím vybrat, kam se více, či méně netbook nebo tablet hodí.

Nejdříve se pečlivě podívejte na tabulku, kterou jsem vytvořil, ze které budeme vycházet.

Notebook vs iPad2 Z tabulky je jasné,že ten kdo chce brouzdat na internetu být aktivní na sociálních sítí a pustit si nějaké to video a hru má šáhnout po iPadu, ale kdo chce třeba v autobuse psát emaily, či nějaké práce v například Wordu má si vybrat netbook.

Co se týče operačního systému tak má oproti netbooku iPad neskutečný počet omezení. Přece jen stále Windows jsou Windows a můžete si nainstalovat jaký koliv program chcete a odkudkoliv ne jen, jako je tu u iOS z Apple store.

Z ankety vyplynulo, že spousta lidí využívá iPad hlavně v posteli a na záchodě. Zajímavé nemyslíte, jen ta představa, že sedíte na záchodě a vykonáváte svou potřebu a přitom pomocí akcelerometru a kompasu  hrajete závodní hru a neustále v zatáčkách otáčíte s ipadem

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup