Chrome vyhledávání hlasem

Chrome vyhledávání hlasem

Vyhledávání hlasem na mobilních zařízení s androidem se stalo již synonymem vyhledání na chytrých telefonech s operačním systémem Android. Mnoho lidí raději řekne co potřebuje najít, nežli aby to složitě vyťukával na displej.

Pokud jste si to již zkusili na vlastní kůži tak víte, že se jedná o opravdu kvalitní práci od Google. Chybovost je opravdu malá.  Jelikož jsme Češi a mluvíme Česky tak na češtinu se chybovost zvyšuje, ale stále je velice kvalitní.

Nyní se funkce přesunula i na Deskopová zařízení tedy PC. Možná teď někoho zklamu, ale funkce je dostupná pouze pro vyhledávač Chrome od Google.  Další háček je v tom, že funkce je zatím dostupná pouze na anglické verzi Google, tedy google.com

Jak to funguje?

  1. Načtěte si anglickou verzi Google (www.google.com)
  2. Klikněte na ikonu mikrofonu Google voice která se nachází vpravo ve vyhledávacím poli.
  3. Po kliknutí se objeví malí okénko s textem Mluvte nyní se nahrává váš příkaz řeknete hledaný výraz a utište se, jakmile nastane ticho na pár vteřin Google pozná, že již nic nechcete říkat a automatiky vás přesměruje na výsledky hledaného výrazu.

Nezapomeňte, že je třeba mít aktivní mikrofon

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup