Levný HP TouchPad

HP TouchPad za hubičku

O čem budu dnes psát o tom, že HP zažilo obrovský neúspěch se svým tabletem TouchPad. Původní cena byla velice podobná ceně iPadu. Zařízení jako takové je kvalitní kus Hardwaru. Největším a nejpravděpodobnějším důvodem neúspěchu je operační systém WebOS. Systém jako takový také není vůbec špatný, ale jednu obrovskou nevýhodu oproti konkurujícímu Androidu a iOS má a to nedostatečnou aplikační základnu. Prostě na  něj nebylo dostatek aplikací.

Nyní je ale vše zcela jinak. Obchodníci se chtějí tabletu zabit a jeho cenu snížili na neuvěřitelných

100 USD tedy cca 1700kč

Tímto krokem se stalo něco neuvěřitelného TouchPad se stal ihned druhým nejprodávanějším tabletem po iPadu. Na WebOS najedou se začalo objevovat obrovské množství nových aplikací a jistá Android skupina i přislíbila že upraví android pro tento tablet.

Pravda je taková kdo by si to za takovouto cenu nechal ujít ? Jedno je jisté skoro každý chce tablet mít, ale hlavním problémem je vždy cena tabletu.

V ČR se snad již neprodává ani za normální cenu. Kvůli slevě je tablet takřka vyprodán. HP před slevou vydalo zprávu že končí s výrobou tabletu a i podporou jeho operačního systému. Nyní svůj názor přehodnotili a podpora pro WebOS bude jistá dále a co se týče tabletu má na trh přijít prý další várka někdy ted na podzim, ale s největší pravděpodobností cena již rozhodně nebude pod 100 USD, ale ani původní vyděl bych to okolo 270dolarů  tedy okolo nějakých 45000kč. No stejně bych se moc neradoval víte, jak to chodí tady s cenami v ČR většinou je nadsazená o 2000kč.

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup