Bonusový obsah na stránkách

Bonusový obsah na stránkách

Bonusový obsahBonusový obsah na stránkách je součástí Linkbuildingu. Přesně řečeno se jedná o pasivní Linkbuilding.  Právě bonusový obsah, kterým se budete lišit od konkurenčních webů podněcuje uživatele, aby si sami mezi sebou posílali odkaz na vaše stránky, či na něj upozorňovali v různých diskuzních fórech.

Bohužel zde není přesný návod, či nápad pro každého z vás.  Toto téma záleží zcela na vaší fantazii a praxi v daném oboru. Musíte se vnořit do mysli uživatelů vyhledávající váš obor, co je nejvíce zajímá, na co se ptají.

Pár tipů na bonusový obsah:

  • Stránky zabývající se SEO mohou nabídnout různé online analýzy zdarma. Například Ranků.
  • Stránky zabývající se internetem mohou nabídnout test rychlosti připojení.
  • Eshop může nabídnout vlastní názor či udělat vlastní návod na prodávající produkt.
  • Vytvořte FAQ seznam nejčastější otázek k vašemu oboru s odpověď mi na ně.
  • Na sportovně zaměřené stránky dejte třeba flashovou sportovní hru.

Buďte kreativní a originální.

Další možností jsou soutěže. Lidé doslova milují soutěže a je jedno zda je cena pro vítěze v hodnotě 10 000kč či jen 1000kč. Důležité je hlavně vše předem promyslet, tak aby soutěž nutila uživatele odkazovat na vaše stránky a dále o nich šířit povědomí. U těchto soutěží je většinou nezbytné využití sociálních sítí. Nejdůležitější je nejprve dát vědět světu o probíhající soutěži a pak již ona dá zas světu vědět o vašich stránkách a aktivitách.

FacebookBonusový obsah

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup