HTML5-Úvod

HTML5- Úvod

Nemusím zde ani nic říkat na úvod o HTML5. Každý již o tom slyšel spoustu informací, ale přece jen by tu byl takový tip, aby jste se neznemožnili v nadpisu jsem neudělal chybu takto napsaný je správně HTML5 bez mezery. Takto to deklaruje i W3C takže žádný HTML 5.

Možná si říkáte má smysl se zajímat a číst tyto články o HTML5. Odpověď záleží čistě na vás, ale berte v potaz že IT jako celek se neustále denně mění a pokud zůstanete pozadu, je velice těžké se zase dostat do obrazu, protože pokud ztratíte obraz ve svém oboru, tedy i informace o novinkách a nových možnostech razantně snižujete vaší konkurenceschopnost oproti ostatním.

HTML5 dle odhadů bude zcela standardizováno v roce 2022, ale již dnes můžeme využít spoustu funkcí a i využíváme, aniž o tom třeba víte. HTML5 je zcela odlišný od HTML4,1.

Když si přečtete pár nedávných článků o jakém koliv internetovém prohlížeči tak zjistíte, že se doslova předhánění v podpoře HTML5 a CSS3. Takže, již dnes můžete využít nějaké ty funkce z HTML5 aniž by jste čekali do roku 2022.

PS: U článků o HTML5 neručím za nic, protože je neustále ve vývoji, takže za měsíc nemusí být nějaký ten článek platný a informačně hodnotný pro vás. Ale budu se snažit psát pouze o věcech, které mají vysokou pravděpodobnost přežití.

html5

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup