JetMusic

JetMusic

JetMusic nebo také JetStream měla být revoluční stránka na poli online hudby, kvůli JetMusic se předem vzdalo i I-legálně.cz  JetMusic  by měl být jednoduše řečeno Archiv veškeré hudby k zdarma poslechnuté na internetu, pokud by jste, ale již chtěli si hudbu stáhnout museli by jste si jí zaplatit. Pokud se opravdu zprovozní JetMusic bude to unikát a budem na to moc být pyšný. Bohužel, ale je to běh na dlouhou trať nebo, jako vždy vše brzdí nahrávací studia. Od jednání mezi zástupci  JetMusic a nahrávacích studií nikdo nic neví z oficiálních zbrojů, neboť je zakázáno o tom hovořit pro zástupce.

Podle dohadů by měl být spuštěn JetMusic v září, ale já osobně tomuto termínu vůbec nevěřím a počítám nejdříve tak Leden/Únor 2012.

Elektronická distribuce hudebních nahrávek, je u nás na úrovni asi Afrických států. Není zde žádný oficiální podpora Úspěšných evropských obchodů s hudbou a jediný obchod I-legálně to zabalil, protože měl problémy s nahrávacími studii a také měl malé zisky.

JetMusic

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup