YouTube Live

YouTube Live

Youtube, již párkrát vysílalo  nějaké ty online přenosy. Například Život v jednom dni nebo Koncert ze Sydney, koncert U2 nebo projev Baraka Obamy. Tentokrát se rozhodlo, že už nebude jen občas něco tak živě vysílat, ale že se do toho pustí na plné obrátky. Momentálně nabízí partnerům možnost živého přenosu jejich materiálů na youtube. Tedy například by mohla na youtube začít vysílat, nějaká online televize.  Nyjí již můžete sledovat živě tedy Live indickou kriketovou ligu.

Youtube Live hned po uvedení podporuje HD tedy 720p a nemá časové omezení přenosu. Všechny živé přenosti můžete si zjistit ještě předtím, než začnou vysílat na speciální stránce.

youtube, jelikož expanduje do chytrých televizorů, kterých stále přibývá a jsou stále oblíbenější by mohl dosti značně konkurovat normálním televizním kanálům. Možná se ptáte, proč Google s touto funkcí pro Youtube přišel, až teď tak je odpověď jednoduchá. Je to z technologického důvodu. Video je neuvěřitelnou zátěží pro servery všelijaké enkodování videa aby bylo možné přehrát v různých kvalitách a rozlišeních atd..  Takže se Google nejdříve dostatečně technologicky zabezpečil, aby nedocházelo třeba k častým přetížením serverů a výpadkům.

youtube live

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup