Google Android 3 Honeycomb

Google Android 3 Honeycomb

Apple se svým iPadem a iOS nasadil hodně velkou laťku a Google se snaží dohnat vzniklou ztrátu oprati Apple. Google již dříve avizoval výrobce tabletů například: Samsung se svým Galaxy Tab, aby počkal na Google Android 3 Honeycomb, který je určen pouze pro tablety. Podle Google se Android mimo právě verzi 3 nehodí pro tablety a nevyužije všechny jejich výhody ( rozlišení). Uživatelé co nepočkaly na tablety s Android 3 Honeycomb, si většinou stěžují na špatné rozlišení ikon atd. Výrobci se tento problém snažili rychle zalepit vlastními nástavbami grafickými. Důvod proč většina nepočkala je, že se báli, že bude mít pak již Apple nedohnatelný náskok v tabletech.

Honeycomb má grafické rozhraní optimalizované právě pro rozlišení tabletů a lepší spolupráci s gesty a dotyky.  Spolu s Honeycomb také představil veřejnosti novinky pro tablety: vylepšené Google mapy, Speciální Gmail, Gtalk. Jedna z hlavních výhod Honeycomb je, že má plnohodnotný internetový prohlížeč na základu Chrome. Honeycomb nemá žádný problém s Adobe Flash. Musím říci, že Honeycomb se Googlu opravdu povedl a hodně uvažuji o zakoupení tabletu s Android 3.

Honeycomb

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup