Slevové servery

Slevové servery

V České republice, i když jsme malá země se roztrhl pytel se slevovými servery a agregáty. V dnešní době jsou jich desítky a jako by to stále nestačilo. Svůj slevový server má i centrum.cz. Seznam nemá slevový server ale Seznam Tip. Ukazuje slevy v určitých oblastech, když seznam spouštěl tuto novinku tak první 3 získali auto škoda. Celosvětově největší slevomat je Americký Grupon, který podle jistých neověřených informací hodlá zavítat také na český trh.

Co slevo-maty nabízí jedná se o poměrně velké slevy na služby nebo zboží může se jednat i o 80% slevu.

Hodně oblíbené jsou slevy na modní doplňky značek:  armani, hugo boss, dior, chanel. Dále jsou velice oblíbené slevy na výuka jazyků, kadeřnictví. Někdy se objeví i škola jazyků, vlasová kosmetika , dovolená Francie, zájezdy Polsko a na natur hair.  Nejvíce oblíbené jsou slevy Praha.

Výhoda není jen pro zákazníky slevomaty ale i pro ty co dávají své služby, nebo zboží do slevomatů, dělají si tím obrovskou reklamu. Vemte si kolik například masážní salon musí dát na reklamy aby byl úspěšný. Takto stačí dát pár zlevněných masáží a máte o reklamu postaráno.

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup