Webové stránky

Webové stránky

Podle statistiky  měsíčně shlédnou čeští uživatelé internetu 8 000 000 000 webových stránek. Toto číslo nemohu nijak ověřit jeho správnost, ale lze ho brát pro představu. Číslo je velice obrovské v roce 2010 byl přibližný počet obyvatel ČR 10 509 377.  Když to vydělíme vyplývá, že každý Čech za měsíc shlédne  761 webových stránek. Nemůžeme to brát doslovně, každý Čech rozhodně nemá přístup k internetu, ale to bylo k úvodu a teď si vem te, že  pouze nepatrný počet ze všech lidí ví co to jsou opravdu webové stránky.

Webové stránky se zobrazují pomocí internetového prohlížeče. Pro pochopení internetový přohlížeč, je něco jako přehrávač videa, ale pro webové stránky. webové stránky jsou publikovány ve formě hypertextu, který je tvořen pomocí HTML nebo XHTML značek.

Každá webová stránka musí mít úložiště =  server, který bude přístupný 24h denně. Pro přenášení dat na tyto vzdálené servery u vašeho poskytovatele webhostingu  se využívá PROTOKOL  FTP.

webové stránky

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup